pokus jedna

Ihned po turnaji ročníku 2012, následoval turnaj Maltop – Eko Cup ročníku 2011. I tento turnaj se opravdu vydařil, přinesl mnoho vyrovnaných a nádherných fotbalových výkonů a okamžiků. O co nejlepší umístění přijely bojovat týmy z FK Teplic, MFK Mostu,SK Slavia Karlových Varů,Tempa Praha, JUNIOR CHOMUTOV a dorazili také hosté z Německa, konkrétně tým TSV Reichenberg. Jak již bylo zmíněno, turnaj přinesl velmi vyrovnané zápasy a rozhodoval každý získaný bod, dokonce i poslední vteřiny zápasu.

Souboj o 5.místo sehrál tým Karlových Varů a Teplic který skončil ve prospěch Karlových Varů. O 3. místo se utkali borci domácího Chomutova a pražský tým Tempo. V napínavém zápase urvali naše šelmy vítězství 4:1 a mohli zvednout nad hlavu trofej za 3.místo. K souboji o první se na plochu dostavily týmy MFK Most a TSV Reichenberg. Toto utkání skončilo nerozhodně s výsledkem 1:1 a podle pravidel následovaly pokutové kopy ty lépe zvládl tým z Německa a tak trofej z utkání putuje tam.

Děkujeme všem týmům a fanouškům. Týmům za jejich výkony a fanouškům za vytvořenou super atmosféru. Neděle plná fotbalu skončila a my se budeme těšit na další.

Nejlepším hračem turnaje: Tomáš Harášia (Slavia Karlovy Vary)
Nejlepším golmanem turnaje:Nicholas Keseli (Tempo Praha)
Nejlepším střelcem:Josef Král (MFK Most)

Turnaj se uskutečnil za finanční podpory: MALTOP EKO, MŠMT, Ústeckého kraje,města Chomutov a firmy ACTHERM. DĚKUJEME!

Other Articles