pokus jedna

6 bodů z Děčína je doma! V utkáních, hraných na umělém povrchu, jsme byli v obou případech aktivnějším a lepším celkem. V utkání U15 jsme se rozjížděli pomalu, soupeř nás svojí úvodní aktivitou zaskočil. Postupně jsme během první půle získali převahu, kterou jsme bohužel nedokázali střelecky využít. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Junior. O poločas jsme kluky nabádali k trpělivosti v zakončení. Druhý poločas se již odehrál podle našich představ. Předvedli jsme velmi pohledné kombinace jak po levé, tak pravé straně, na našich borcích bylo vidět enormní nasazení. Konečné skóre 4:0 mohlo být i vyšší, ovšem tentokrát jsme neproměňovali šance a pálili jednu tutovku za druhou. Děčín měl též pár velmi nebezpečných výpadů, kterých nevyužil. První půle byla nemastná neslaná, ale v druhá byla přesně taková, jak bychom se chtěli dlouhodobě prezentovat. Pochvalu za bojovnost všichni, za týden doufám navážeme na druhý poločas proti Varnsdorfu.

V utkání U14, jsme dominovali od první minuty. Velmi brzy jsme se dostali do vedení 2:0, což nás uspokojilo a mělo to vliv na celý první poločas. Během celé první půle jsme působili ospale a chyběl nám pohyb ve všech liniích. I přes neuspokojivý herní projev se šlo do kabin za stavu 3:0. Po velmi důrazné poločasové rozprávce se náš výkon obrátil o 100%. Začali jsme lítat a skóre se začalo hýbat mnohem intenzivněji, kdy soupeř postupem času úplně rezignoval. Předvedli jsme v druhé půli mnoho zajímavých a hezkých momentů a konečný výsledek 13:1 odpovídá průběhu zápasu. Za druhý poločas můžeme kluky pochválit, i přes vyšší skóre nikdo nic nevypouštěl, a všichni makali až do poslední minuty. Dále stojí za zmínku, že jsme za tento dvojzápas vstřelili 3 hattricky.