pokus jedna

Celorepublikově dlouho očekávaný první ročník turnaje byl odehrán o minulém víkendu. Cílem turnaje je svézt všechna ligová mužstva, respektive jejich kategorii U11, na jedno místo. Turnaj se hraje systémem každý s každým. Můžeme tedy říci, že během dvou dnů byl odehrán kompletní ligový ročník :-).

Po odhlášení Slovácka na poslední chvíli, jsme dostali možnost vytvořit společné mužstvo se Slavií Karlovy Vary. Jelikož se trochu známe ze společných střetnutí, ihned jsme věděli, že nás čeká úžasný víkend plný skvělých zážitků. Směr a nastavení obou mužstev k sobě pasuje. Pohoda a zábava byla viděna na každém kroku.
Co nás ohromně těšilo, bylo přenesení společné chemie opravdu všude, tedy i na hřiště. Mohli jsme vidět dvě mužstva, která táhnou za jeden provaz, výborně se podporují a skvěle baví.

Odehráli jsme velkou porci zápasů a dovolíme si tvrdit, že jsme v žádném utkání nezaostávali. Naopak, bylo skvělé slyšet, že jsme velice příjemným překvapením turnaje.
Z Junioru se na turnaji představilo 10 hráčů a všichni ukázali svou lásku, radost, chuť a fotbalové dovednosti. Těší nás styl, jakým se kluci prezentovali a jakým způsobem řešili herní situace.
Všichni zaslouží velkou pochvalu a poděkování za krásnou reprezentaci klubu.

Jaké to byly zážitky pro děti? Zeptejte se jedenáctiletého kluka, že bude hrát proti Slávii, Spartě, Baníčku, Sigmě, Viktorce, Bohemce, Dukle, Slovanu, Opavě a dalším…..myslím, že to mluví za vše.

Na kluky jsme opravdu hrdí a těšíme se na další společnou fotbalovou práci :-).

Other Articles