pokus jedna

V sobotu 16.11.2019 proběhl v městské sportovní hale v Chomutově fotbalový turnaj mládeže ročníku 2011 – PARKER CUP. Tento turnaj proběhl za účasti 6 týmů z různých krajů , jmenovitě SK SLAVIA PRAHA, SK PETŘÍN PLZEŇ, FK NERATOVICE-BYŠKOVICE, FK BANÍK SOKOLOV, FK ÚSTÍ NAD LABEM a v neposlední řadě domácí celek JUNIORU CHOMUTOV. Turnaj přinesl spoustu bojovnosti, vstřelených branek, krásné fotbalové okamžiky a co je hlavní viditelná radost účastníků.
Vítězem tohoto silně obsazeného turnaje se stala Sk Slavie Praha, kdy sedmička sešívaných hráčů předváděla nejlepší výkony – mužstvo nastřílelo nejvíce branek a ve všech zápasech dominovalo při hře s míčem. Druhé místo si odvezli borci z Petřína Plzeň, třetí místo a krásný pohár si odvezli hráči z FK Neratovice-Byškovice. Čtvrté, nepopulární místo , obsadili domácí borci Junioru Chomutov, pátou příčku získali hráči Baníku Sokolov a na šestém místě skončili hráči FK Ústí nad Labem.
Nejlepším hráčem byl vyhodnocen Ondřej Šíma z SK Slavie Praha, nejlepším brankářem se stal Jan Erhard z SK Petřín Plzeň a nejlepším střelcem byl vyhlášen Matěj Zajac z FK Neratovice-Byškovice. Ten nastřílel celkem 9 branek.
Velké poděkování patří partnerům turnaje – hlavním partnerem byl Parker Hannifin Industrial s.r.o. a další partneři, jmenovitě Statutární město Chomutov, Ústecký kraj a firma Purcell s.r.o. Velké díky patří všem.