pokus jedna

Uplynulý víkend patřil dvoudennímu turnaji ve Spořicích, kterého se zúčastnil ročník 2011.
Do areálu ve Spořicích přijelo poměřit své síly celkem 13 fotbalově kvalitních mužstev. Účastníky čekala řada vypjatých a napínavých bitev, ve kterých jsme chtěli obstát co nejlépe.

První den kluci a jedna slečna změřili ihned síly s dobře známým soupeřem Bohemian Praha 1905. V tomto zápase si vedli skvěle. Tento tým totiž porazili 3:2. Další senzace se bohužel nekonala, s týmem Dobřejovic, který si v turnaji připsal jen body s námi, jsme prohráli 8:7. Po této prohře panoval v našem týmu smutek. Hráče jsme se snažili i nadále motivovat tak, aby znovu dostali radost ze hry a dokázali, že hrát fotbal umí. To se nám podařilo a během prvního dne, kdy bylo odehráno celkem9 zápasů, jsme zaváhali už jenom s Karlovými Vary.

Druhý den šlo do tuhého. Čekaly nás 3 důležité zápasy, které bylo nutné bezchybně zvládnout, abychom se mohli zúčastnit boje o medaile. Tento cíl se nám podařil a naši borci se probojovali do semifinále. V něm jsme opět změřili síly s týmem Pražské Bohemians, která nám krutě vrátila svou úvodní prohru. V boji o 3. místo jsme zas naopak vrátili naši pohru Karlovým Varům. Těsným výsledkem 3:2 jsme zápas zvládli a mohli si tak odnést na krku bronzové medaile.

Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony a skvělou reprezentaci klubu. Také děkujeme divákům za vytvořenou atmosféru a v neposlední řadě pořadatelům za skvěle připravený turnaj.

Přehled všech výsledků:
Junior Chomutov X Bohemians Praha 1905 3:2
Junior Chomutov x FŠ Dobřejovice 7:8
Junior Chomutov x SK Líšeň 5:3
Junior Chomutov x Footbal Talent Academy 8:8
Junior Chomutov x FK Jablonec 4:2
Junior Chomutov x FŠ Litvínov 4:4
Junior Chomutov x Mostecký FK 6:3
Junior Chomutov x FC Slavia Karlovy Vary 2:6
Junior Chomutov x Baník Sokolov 5:1
Druhý hrací den:
Junior Chomutov x FK Mlaldá Boleslav 4:1
Junior Chomutov x FK Viktoria Žižkov 4:3
Junior Chomutov x SK Benešov 2:0

Semifinále
Junior Chomutov x Bohemmians Praha 1905 2:5

Zápas o 3tí místo
Junior Chomutov x FC Slavia Karlovy Vary 3:2

Other Articles