pokus jedna

Druhá červencová středa nabídla mimo ochlazení také první trénink před novou sezónou. Hráči se sešli u Moniky a odstartovali první trénink nového ročníku. Cíl? Postup.

Do přípravy jde chomutovský celek se dvěma brankáři, osmi obránci a záložníky. Útok poté disponuje pěti jmény. Mezi třiadvaceti jmény figuruje nestárnoucí Radek Zaťko, Patrik Gedeon či Martin Boček. Nechybí ani Michal Klimeš či bratři Svobodové. Do přípravy se zapojil také důrazný útočník Richard Pěnička.

Dnes začíná příprava na novou sezónu ⚽️. Takhle vypadá kádr FCCV na startu 💪💪.

Zveřejnil(a) FC Chomutov dne Středa 10. července 2019

Po delší době se v Chomutově také začíná myslet na postup do vyšší ligy, který je letos o něco jednodušší. ČFL se díky návratu béčkových týmů rozdělila na dvě části.

Své slovo si vzal také sekretář klubu Radek Zaťko. „Není potřeba větších posil, ale jen vhodné doplnění na kterém se pracuje,“ začal odchovanec chomutovského fotbalu a jeden z největších patriotů. „Věřím našim mladým klukům, kteří hráčsky dospěli do věku, kdy by se měli o postup porvat. Se zkušenostmi Gedeona, Bočka, Kubíka či Klimeše. Pokud na hřišti necháme všechno a budeme pracovat jako jeden tým, tak věřím že postup zvládneme,“ dodal Zaťko.

Chomutovským fotbalistům dneska začala příprava na novou sezónu! ⚽️☀️ První přátelák již v sobotu proti FC Slavia Karlovy Vary.📸 Daniel Chlíbek- Animal/Sport Photographer

Zveřejnil(a) FC Chomutov dne Středa 10. července 2019

Other Articles