pokus jedna

Chomutovská U11 se o víkendu zúčastní turnaje ligových klubů

Společný tým Junioru Chomutov a Slavie Karlových Varů se o víkendu zúčastní prestižního turnaje Spořické ligy nadějí. Turnaj kategorie U11, který obsazením kopíruje kluby nejvyšší české soutěže Fortuna Ligy do Spořic a do Jirkova přivede to nejlepší z České republiky.

Výběr Davida Haviara z Chomutova a Michala Junga z Karlových Varů nahradil 1. FC Slovácko, které z obsazení turnaje bohužel vypadlo. První dubnovou sobotu a neděli se tak postupně utkají se všemi prvoligovými kluby. V sobotu dopoledne zahájí mimo jiné proti SFC Opava nebo 1. FK Příbram na umělé trávě v Jirkově. Odpoledne poté už na trávě ve Spořících narazí na Spartu, Slavii nebo Sigmu Olomouc.
Turnaj, který je organizován systémem každý s každým bude pokračovat i v neděli, chomutovský výběr druhý den čekají souboje například s Baníkem Ostrava a úplně na závěr s FK Teplice.

Trenér U11 Junioru Chomutov David Haviar k celému turnaji uvedl: “Myšlenka Spořické ligy nadějí mě ihned velice oslovila. Už jen jako trenér jsem se těšil na možnost vidět na jednom místě všechna ligová mužstva, respektive jejich kategorii U11. Takový turnaj u nás není. Svým obsazením a herním systémem má turnaj potenciál stát se dlouhodobou tradicí a jedním z největších turnajů u nás.
Široká veřejnost může vidět to ,,nejlepší” z dané kategorie. Pro trenéry možnost vidět široké kádry mužstev a tím si udělat objektivnější rozhled o dané kategorii. Další skvělou možností je setkání trenérů i mimo hrací plochu. Ale největší radostí a velkým svátkem je tato myšlenka pro prcky dané kategorie. Pro ně to může být takové mistrovství . I když to bude opravdu fotbalový maraton.”

Rádi bychom Vás pozvali na tento velký svátek fotbalu a zároveň Vás poprosili o vytvoření skvělé domácí atmosféry pro naše prcky.

Program zápasů Junior Chomutov/Slavia Karlovy Vary:
Sobota 6.4.2019
8:52 vs. SFC Opava (Jirkov UMT)
9:14 vs. Fastav Zlín (Jirkov UMT)
9:58 vs. FK Jablonec (Jirkov UMT)
10:42 vs. Dukla Praha (Jirkov UMT)
11:48 vs. Bohemians Praha (Jirkov UMT)
12:32 vs. 1. FK Příbram (Jirkov UMT)
13:16 vs. FK Ústí nad Labem (Jirkov UMT)
15:52 vs. Viktoria Plzeň (Spořice)
16:36 vs. Slavia Praha (Spořice)
17:20 vs. Sparta Praha (Spořice)
17:42 vs. Sigma Olomouc (Spořice)

Neděle 7.4.2019
8:30 vs. FK Mladá Boleslav (Jirkov UMT)
9:14 vs. MFK Karviná (Jirkov UMT)
9:36 vs. Slovan Liberec (Jirkov UMT)
12:16 vs. Baník Ostrava (Spořice)
14:06 vs. FK Teplice (Spořice)

Other Articles